Partneři

 

KOORDINÁTORKA  BLANKA ČERVENÁKOVÁ - koordinace, plánování svateb, poradenství, výzdoba.

Kontakty: tel. 603 288 975, e-mail: blanka@svatbysprozitkem.cz, www.svatbysprozitkem.cz

 

****************************************************

 

JULIANA  je rodinný svatební salon, kde nevěstám rádi pomůžeme najít jejich vysněné šaty, ženichům oblek, případně sladíme družičky a svatební hosty. K dostání jsou u nás prsteny, svatební oznámení a mnoho dalšího. Jako jediní v ČR nabízíme americkou značku Jasmine bridal, takže se vám nestane, že ve stejných šatech by se vdávala kamarádka na druhé straně republiky. Navštivte náš salon na Moravské ulici v Kroměříži a zamilujte se do našich svatebních šatů. Poradíme vám s výzdobou a koordinací celé svatby. Stačí se objednat na tel. 603 258 604 a my už se o vše postaráme. Kontakty: svatbyjuliana@email.cz  nebo  www.svatbysjulianou.cz 

 

************************************************

 

Květiny, výzdoba - brzy bude doplněno

 

***********************************************

 

Kameraman - brzy bude doplněno

 

**********************************************

 

Fotograf - brzy bude doplněno

 

*********************************************

 

VESELÉ KARIKATURY - SILVIE ENLICHEROVÁ nabízí malbu karikatur podle fotografií. Vybrat si můžete karikaturu malovanou ručně nebo digitálně v různých velikostech a také karikatury určené k vypískování na sklo. Karikatura je vhodná jako dárek k jakékoli příležitosti. Kontakty:  www.facebook.com/…ry/  , e-mail: silvie.endlicherova@seznam.cz, tel. 702 642 941.

 

***********************************************

 

VYNIKAJÍCÍ POKRMY nabízí Restaurace SPORT AREÁL Kvasice. V nabídce jsou denní menu i celkový catering /hlavní jídlo, raut, obložené mísy, švédské stoly, apod./ na různé oslavy. Disponuje také prostory pro konání akce, ať již restaurací, společenským sálem, salonkem nebo letní předzahrádkou. Možnost ubytování je také v nabídce tohoto zařízení. 

Kontakt p. Kunovský 605 703 376, pevná 573 358 707 www.sportareal.kvasice.cz  GPS: 49.2479858N , 17.4734133E

 

***********************************************

 

 HEZKÁ A velmi ÚTULNÁ VINOTÉKA s dobrým a chutným vínem i s příjemným posezením se nachází V KROMĚŘÍŽI na Havlíčkové ulici č.814/67 ve VILE U NEMOCNICE. Jsou tam pro Vás každý den v Po a Ne od 10 do 20h., v Út až So od 10 do 21h. a nabízí jak vína sudová, tak vína lahvová. Od jakostních a přívlastkových až po slámová či ledová. V nabídce nechybí samozřejmě ani různé chuťovky k vínu, včetně dobrých ovčích sýrů. V letní sezóně si můžete posedět venku na zahrádce pod slunečníkem se sklenkou vína a děti se můžou občerstvit zmrzlinou, která je tu rovněž nabízena. Kontakt na tuto vinotéku je tel. 777 343 370 nebo více informací naleznete na www.vinoteka-kromeriz.cz nebo www.facebook.com/vinotekakromeriz. GPS: 49o17'37.644"N , 17o22'53.129"E

 

 ***********************************************

 

 

...... a nakonec, co se týče jídla, k pořádné akci nesmí na stole chybět nějaký ten sladký dort či ZÁKUSKY vhodné ke kafíčku a pro mlsouny. Přesně takové, KTERÉ LAHODÍ nejen CHUTI, ale I OKU Vám můžou nabídnout v KROMĚŘÍŽI (za "Výzkumákem") směr Rataje v cukrářské výrobně Anna & Marie. Z mnoha druhů zákusků a libovolných dortů si jistě každý pořadatel akce vybere. Nutné je však objednat s předstihem, protože na dobré věci je potřeba více času. Kontakt je na tel. 723 491 343 paní Šebestíková nebo na 573 330 101 /pevná linka/. GPS: 49o17'2.162"N , 17o21'47.988"E

 

 ************************************************

 

Živá hudba - brzy bude doplněno.

 

************************************************

 

DJ - brzy bude doplněno

 

 ***********************************************

 

...... "možná přijde i KOUZELNÍK". Pokud chcete svoji akci zpestřit tajemnem a někdy i nepochopitelnými kousky kouzelnického umu, tak to vše a ještě více Vám může splnit mr. Šmeli, který Vás jistě zaujme svým vystoupením. Bližší informace získáte na tel. 723 179 860.

 

 

 

 

 

 

 ***********************************************

 

...... a nejlepší na konec. Bonbónkem večírků a různých společenských, kulturních i sportovních akcí může být VRCHOLNÉ VYSTOUPENÍ kroměřížských BŘIŠNÍCH TANEČNIC ze skupiny Roseline, tančících na orientální hudbu. Sestavu může tvořit až 15 žen, které mají v repertoáru 10 choreografií. Veškeré informace získáte u paní Perútkové na e-mailu: roseline@atlas.cz , popř. na tel. 605 999 099. /Krátký tanec jsem si mohl vyzkoušet-nacvičit na vlastní kůži a můžu zodpovědně říci, že je to velmi náročné/.  

 

 

 

Partnery máme ověřeny vlastní zkušeností a můžeme je jen vřele doporučit. yes

 

 

 * Další naši partneři: 

Výroba nábytku na míru - kuchyně, ložnice, jídelny, obklady, dveře ........... atd. Informace p.Tomáš Buksa 605 548 873.